Kontaktinformasjon


Her finner du alt du trenger for å komme i kontakt med oss. En kompetent stab med lang erfaring fra belysnings- og elektrobransjen står klar til å hjelpe deg med å finne en lysende løsning på ditt prosjekt!

Hovedkontor og prosjektavdeling, Bø i Telemark


Post- og besøksadresse:

Multilux as
Sandavegen 19
3802 Bø i Telemark

Telefon: (+47) 35 06 13 00
E-post: post@multilux.no
Hjemmeside: www.multilux.no

Vis kart

Svein Ove Sunde


Administrerende direktør.
Belysningsplanlegger.

Tlf: 91 33 14 14  |  E-post: svein.ove@multilux.no

Rolf Steinsland


Produktsjef vei- og gatebelysning.
Forretningsutvikler/belysningsplanlegger.

Tlf: 97 68 89 80  |  E-post: rolf@multilux.no

John Helge Myhre


Produktsjef.
Belysningsplanlegger.

Tlf: 91 61 59 29  |  E-post: john@multilux.no

Marianne Langkås


Prosjektingeniør, produktsjef idrettsbelysning.
Belysningsplanlegger.

Tlf: 95 02 76 84  |  E-post: marianne@multilux.no

Håvard Fredly


Prosjektleder.

Tlf: 92 09 80 18  |  E-post: havard@multilux.no

Olav Aaland


Key account manager tunnelbelysning.

Tlf: 90 96 38 90  |  E-post: olav@multilux.no

Håkon Hellekås


Prosjektleder.

Tlf: 48 22 04 69  |  E-post: hakon@multilux.no

Vidar Moløkken


Markedsansvarlig.

Tlf: 99 46 23 35  |  E-post: vidar@multilux.no

Hallgeir Roe


Logistikksjef.

Tlf: 95 03 46 18  |  E-post: hallgeir@multilux.no

Ingrid Listog


Økonomisjef.

Tlf: 41 68 51 13  |  E-post: ingrid@multilux.no

Salgsavdeling, Oslo

Rune Staavi


Salgssjef.
Belysningsrådgiver.

Tlf: 90 11 81 91  |  E-post: rune@multilux.no

Lars Chr. Oppegaard


Distriktssjef avd. Oslo.
Key account manager elektrogrossister.
Belysningsrådgiver.

Tlf: 90 26 42 80  |  E-post: lars@multilux.no

Tor-Arne Haugen


Prosjektleder, produktsjef fasade- og effektbelysning.

Tlf: 94 00 47 50  |  E-post: tor-arne@multilux.no

Salgskontor, Hamar


Post- og besøksadresse:

Stangeveien 111
2321 Hamar

Vis kart

Arve Solhaug


Distriktssjef avd. Hamar.

Tlf: 92 20 46 18  |  E-post: arve@multilux.no

Salgskontor, Tønsberg

Svein Ove Sunde


Administrerende direktør.
Belysningsplanlegger.

Tlf: 91 33 14 14  |  E-post: svein.ove@multilux.no

Salgskontor, Bergen

Stian Nielsen


Distriktssjef Vestlandet

Tlf: 95 55 68 56  |  E-post: stian@multilux.no

Salgskontor, Moss

Kjell Vidar Myhre


Distriktssjef avd. Moss

Tlf: 91 33 43 04  |  E-post: kjell@multilux.no

Salgskontor, Langesund


Post- og besøksadresse:

Clarks gate 5
3970 Langesund

Vis kart

Helge Rørholt


Produktsjef tavler.

Tlf: 91 82 60 86  |  E-post: helge@multilux.no

Henning Haave


El-installatør.

Tlf: 92 02 26 92  |  E-post: henning@multilux.no